Daiquiri Week startuje. Vychutnávejte si léto s ikonickým koktejlem

barmanka míchá koktejl
Daiquiri Week to je dobré pití i zábava

Celosvětová oslava klasického karibského koktejlu, který je ztělesněním léta a osvěžení Ron Santiago de Cuba™ Daiquiri Week probíhá od 12. do 21. července. A to včetně tří výjimečných míst v České republice. V Savage Baru na pražských Vinohradech, v SOOT baru na Andělu v Manifesto Marketu a na Senovážném náměstí v MEZ baru hotelu Andaz.

V jednoduchosti je krása i prostor pro experiment

U tohoto drinku rozhodně platí, že „v jednoduchosti je krása“, protože základní ingredience tvoří jen (kvalitní!) rum – nejlepší je Ron Santiago de Cuba – limetka a cukr. Tento jednoduchý mix nabízí nekonečné možnosti variací. Každý si může najít svou oblíbenou verzi. Cílem tohoto týdne je představit široké veřejnosti rozmanitost a krásu tohoto nápoje. Zároveň nabídnout milovníkům koktejlů možnost vychutnat si nové a inovativní verze daiquiri.

Prostor pro oslavu jeho tradiční chuti, ale i objevování trendy variací najdou návštěvníci ve třech pražských barech. Stylový Savage Bar má nejen unikátní atmosféru, ale jeho velkou devizou je i zdejší barmanka a spoluzakladatelka podniku Carola Urru. Ta vytvořila speciální daiquiri inspirované českou chutí. Tento unikátní koktejl kombinuje tradiční kubánské ingredience s českými prvky,. Což vytváří jedinečný chuťový zážitek, který nelze najít nikde jinde. Nebo si jej můžete namíchat doma, RECEPT ZDE.

Dejte prostor exotice i sezóně

SOOT bar v Manifesto Marketu a MEZ bar v hotelu Andaz jsou dalšími místy, kde se od 15. do 21. července bude podávat speciální daiquiri menu. Budete tady moct ochutnat různé variace tohoto ikonického koktejlu. Od klasického daiquiri po exotické a sezónní verze.

Připravte se na týden plný skvělých drinků, zábavy a oslav! Ron Santiago de Cuba™ Daiquiri Week je ideální příležitostí pro všechny, kteří chtějí objevovat nové rumové chutě a užít si příjemné chvíle s přáteli. Oslavte tento koktejlový svátek a ochutnejte to nejlepší, co svět daiquiri nabízí.