Dámské pivo?

Autorská módní přehlídka PIPILOTTA 2018 přední české návrhářky Beaty Rajské představila na šedesát modelů inspirovaných dětstvím. Partnerem exkluzivní večerní akce bylo i pivo pro ženy Aurosa #beerforher.

Barevné dřevěné kostky, první naivní kresby, dětský svět v kombinaci s jarní a letní módou ovládl přehlídkové molo Českého Muzea Hudby v Praze, kde se v úterý 21. listopadu konala premiéra nové kolekce Beaty Rajské pro jaro a léto příštího roku. „Lásku, kterou dostaneme v dětsví, si s sebou neseme celý život, tak jako dětské sny, které jsou pro nás inspirací,“ uvedla přední česká návrhářka ke svěžímu a překvapivému konceptu svých novinek pro jaro a léto.

Modely z materiálů potištěných na zakázku speciálně pro tuto kolekci vnesly do sálu zaplněnéno do posledního místa závan teplých letních dnů, hvězdou módní přehlídky pak byla loňská vítězka soutěže Elite Model Look Jana Tvrdíková. V závěru byl předán šek paní Dagmar Havlové pro Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 na projekt Včasné diagnózy a prevence rakoviny tlustého střeva.

Stejně jako v loňském roce, také letos hasilo žízeň hostů lifestylové pivo Aurosa jako jeden z partnerů této elitní akce. A jak jde dohromady módní přehlídka a pivo? Beata Rajská se s Aurosu seznámila náhodou, a to při premiéře své kolekce ŽLUTÁ v rámci pravidelné akce Siréna Party v designovém showroomu INNEX.

Jelikož se Aurosa profiluje jako pivo pro každý slavnostní okamžik, tuto akci zaměřenou na styl, módu a design dlouhodobě podporuje. Rajská při této příležitosti ochutnala Aurosu #beerforher, polotmavý 11° ležák s karamelovými tóny, navržený speciálně pro ženy. A protože tmavé pivo má ráda, byla návrhářka Aurosou nadšena a projevila zájem o partnerství v rámci svých módních přehlídek.

A překvapivé spojení špičkové módy a elegantního ženského piva i tentokrát opět skvěle zafungovalo. Ostatně jak návrhářka sdílela na sociální síti Facebook „začínám být závislá na tomto skvělém dámském pivu. Tradice a noblesa! Díky moc, Beata.“

O Aurose

Životní styl, módní doplněk i vyjádření osobnosti – Aurosa je koncept snoubící umění a přirozenou eleganci s nepoznaným chuťovým prožitkem. Toto unikátní pivo vzniklo spojením pradávné české pivovarské tradice, láskyplné péče a moderního přístupu.

Aurosa se rodí za použití tradičních postupů v rodinném pivovaru na zámečku Rychvald, kde jej nejprve náležitě hýčkáme a pak vléváme do originálních láhví s puncem nadčasového designu. Tato jedinečná kombinace přináší nebývalý zážitek, který promění každou situaci, oslavu či setkání v mimořádné. V současné době je na trhu 11° polotmavý ležák Aurosa #beerforher a 10° světlý ležák Aurosa Gold.