Svatomartinský víkend

Svatý Martin letos na bílém koni rozhodně nedorazí, cestování za mladými víny a drůbeží, bude o něco bezpečnější. Svatomartinská vína by se správně měla oteřít až v neděli, ale ze zkušenosti z předchozích let víme, že si s tím už skoro nikde hlavu nelámou. Takže neváhejte a užijte si celý víkend. Přinášíme vám několik tipů, kam zajít. A nezapomeňte, že je důležité srovnávat, jedna husa a jedna láhev je málo..

Královský košt Hradci Králové proběhne v pátek 9. listopadu v hotelu Černigov. Hosté zde mohou ochutnat medailová vína z největšího vinařského projektu v ČR. Chybět nebude ani Champion a vítězové jednotlivých kategorií. Formou koštu zde budou prezentována opravdu ta nejlepší vína aktuální nabídky českých vinařů. Velká pultová degustace nabídne 300 nejlepších vín soutěže Král vín České republiky. Připraven je také zajímavý doprovodný program, prodej sommelierských potřeb, prodej vybraných vín a winelád a mnoho dalšího.

9. listopad

Město: Hradec Králové

Místo: hotel Černigov

Kontaktní osoba: Branko Černý

Telefon: 608131013

E-mail: branko@kralvin.cz

WWW stránka: www.shop.kralvin.cz/kralovsky-kost-hradec-kralove

Slavnost vína proběhne v pátek 9. listopadu od 19 hodin v Olomouci. Společenský večer s degustací moravských vín, rautem a kulturním programem se koná na podporu moravských vinařství. Hosté zde ochutnají více než 150 vzorků od moravských vinařů a budou mít možnost vína také ohodnotit. Celým večerem bude provázet Bára Štěpánová a doprovodný program nabídne koncert Petra Bendeho, kapely Kanci paní Nadlesní a mnoho dalšího. 

9. listopad

Město: Olomouc

Místo: NH Collection Olomouc Congress

Kontaktní osoba: Radio Han

Telefon: 777742623

E-mail: foretnikova@radiohana.cz

WWW stránka: www.slavnostvina.cz

Svatomartinský Mikulov nabídne v týdnu od 9. do 18. listopadu festival hodové martinské tradice a mladých vín, ale také dny plné zábavy a kultury. Milovníci dobrého jídla se můžou těšit na gastronomické zážitky se svatomartinským menu, mladá vína bude možné ochutnat v celé řadě podniků a vinoték. V programu hosté najdou řadu tematických akcí, jako příjezd svatého Martina, slavnostní otevření prvních svatomartinských vín a svěcení mladých vín ročníku 2018. Mikulovské Náměstí zaplní o festivalových víkendech svatomartinský jarmark spojený s přehlídkou moravského folkloru či dobově pojatým uměleckým programem. Během svatomartinských oslav budou také mimořádně zpřístupněny historické památky.

9. – 18. listopad

Město: Mikulov

Místo: Náměstí, historické památky, zámek, mikulovské podniky

Kontaktní osoba: Mikulovská rozvojová s.r.o.

Telefon: 519324922

Telefon (alternativní): 721054559

E-mail: kultura@mikulov.cz

WWW stránka: www.mikulov.cz

Festival otevřených sklepů, svatý Martin pod Pálavou, proběhne o víkendu 10. až 11. listopadu v Pavlově. Návštěvníky čeká třicítka otevřených sklepů v Pavlově, Horních Věstonicích, Dolních Věstonicích, Milovicích a Bulharech. Připraveny jsou degustace vín přímo z rukou vinařů, ochutnávky místních specialit, cimbálová muzika a rozmanitý kulturní program.

10. – 11. listopad

Město: Pavlov

Místo: Pavlov, Horní Věstonice, Dolní Věstonice, Milovice, Bulhary, vinné sklepy

Kontaktní osoba: Partnerství, o.p.s.

Telefon: 515903121

E-mail: otevrene.sklepy@nap.cz

WWW stránka: www.otevrenesklepy.cz

5. ročník oblíbeného Festivalu vína, Svatý Martin na Hovoransku proběhne o víkendu 10. a 11. listopadu od 10 hodin ve vinných sklepech v Hovoranech. Hosté se mohou těšit na neomezenou konzumaci špičkových vín ve 14 vinařstvích, bohaté občerstvení přímo ve sklepech a večerní cimbálovou muziku, která zahraje v sále místní sokolovny. Vstupné je 550 Kč na osobu a zahrnuje neomezenou degustaci, skleničku, brožurku s mapkou 2 kupóny v hodnotě 100 Kč k odběru vína a vstup na večerní zábavu s cimbálkou.

10. – 11. listopad

Město: Hovorany

Místo: vinné sklepy

Kontaktní osoba: Spolek Hovoranských vinařů, z.s.

Telefon: 724265791

Telefon (alternativní): 602581867

E-mail: vinozhovoran@seznam.cz

WWW stránka: www.vinozhovoran.cz/akce

V sobotu 10. listopadu od 13 hodin proběhne v Blansku oblíbená akce Na víno s Martinem. Pod tímto názvem se v zámeckém parku uskuteční pestrá přehlídka nejen mladých vín. Atmosféru doplní cimbálová muzika Sylván a bohatý doprovodný program. Nejmenší hosté mohou navštívit svatomartinskou družinu na zámku.

10. listopad

Město: Blansko

Místo: zámecký park

Kontaktní osoba: město Blansko a Kulturní středisko města Blanska

Telefon: 516414760

E-mail: ksmb@blansko.cz

WWW stránka: www.martin.blansko.cz

Putování za mladým vínem mohou zájemci absolvovat v sobotu 10. listopadu od 11 hodin v areálu sklepů Kraví hora v Bořeticích. Akci zahájí nástup vlády, zazní hymna Svobodné spolkové republiky Kraví hora a poté přednese předsedy vlády krátký proslov. Následovat bude volná degustace v označených sklepech.

10. listopad

Město: Bořetice

Místo: areál sklepů Kraví hora

Kontaktní osoba: Karel Pilař

Telefon: 724964250

E-mail: info@republikakravihora.cz

WWW stránka: www.republikakravihora.cz

Oslava mladého vína a dobrého jídla, Svatomartinská husa, proběhne v sobotu 10. listopadu od 17 hodin v sále Hotelu Pavlov v Pavlově. Svatomartinská husa v sobě skrývá symbiózu skvělých zážitků z mladého rodícího se vína a vynikajícího jídla. V průběhu dne budou k ochutnání mladá svatomartinská vína a samozřejmě poctivá svatomartinská husa, která se bude podávat kolem 19 hodiny. Večerní zábavu zpříjemní ve 20 hodin cimbálová muzika. Cena celého programu je 899,- Kč na osobu.

10. listopad

Město: Pavlov

Místo: Hotel Pavlov

Kontaktní osoba: Hotel Pavlov

Telefon: 733534088

E-mail: recepce@hotelpavlov.cz

WWW stránka: www.hotelpavlov.cz/hotelove-akce.php?id=192

Již 5. ročník Svatomartinské zábavy Hostivice proběhne v sobotu 10. listopadu od 15 hodin v hlavním sále sokolovny v obci Hostivice. Návštěvníci se mohou těšit na den plný gastronomických zážitků, degustaci svatomartinských a mladých vín a bohatý program pro děti i dospělé. Přijďte si pochutnat na aromatických vínech, husí pečínce a na dalších tradičních pokrmech. 

10. listopad

Město: Hostivice

Místo: sokolovna, Jiráskova 201

Kontaktní osoba: MKSH, příspěvková organizace

Telefon: 774442214

E-mail: info@mksh.cz

WWW stránka: www.mksh.cz

Mendelův vinařský spolek Šárdice zve návštěvníky v sobotu 10. listopadu na svěcení a první ochutnávku mladých vín ročníku 2018. Zábava začíná v 16 hodin ve zdejší obecní hale U Orla a chybět nebude ani hudební vystoupení mužského sboru Mužáci ze Šárdic a cimbálová muzika Denica ze Šárdic.

10. listopad

Město: Šardice

Místo: obecní hala U Orla

Kontaktní osoba: Mendelův vinařský spolek Šardice

Telefon: 602146935

Telefon (alternativní): 603332416

E-mail: nesporova.jarmila@seznam.cz

WWW stránka: www.vinozesardic.cz

Valtické Svatomartinské slavnosti a Husí hody se konají v sobotu 10. listopadu od 18 hodin ve Valtickém Podzemí. Večer v unikátním labyrintu historických vinných sklepů v celkové délce přes 900 metrů nabídne ochutnávku svatomartinských vín, delikátní svatomartinskou husičku a dobrou zábavu při cimbálové muzice.

10. listopad

Město: Valtice

Místo: Vinařská 34

Kontaktní osoba: Lenka Dwořáčková

Telefon: 723600423

E-mail: info@valtickepodzemi.cz

WWW stránka: www.valtickepodzemi.cz

Svatomartinský košt, který každoročně pořádá Vinařský fond, proběhne již tradičně 11. listopadu od 11 hodin na náměstí Svobody v Brně. Slavnostní průvod v čele se svatým Martinem na koni dorazí na náměstí Svobody před jedenáctou hodinou. Slavnostní otevření první lahve se uskuteční v 11 hodin. K ochutnání je každoročně 100 druhů svatomartinských vín a od přítomných vinařů je možné zakoupit i celé lahve. Návštěvník v ceně vstupného, které činí 150 Kč, obdrží skleničku, katalog vzorků a několik degustačních mincí. K poslechu zahraje cimbálová muzika. Svatomartinský košt trvá do podvečerních hodin.

11. listopad

Město: Brno

Místo: náměstí Svobody

Kontaktní osoba: Vinařský fond

Telefon: 541652471

E-mail: info@vinarskyfond.cz

WWW stránka: www.wineofczechrepublic.cz

Ochutnávka svatomartinských a mladých vín proběhne v neděli 11. listopadu od 11 hodin v obchodním centru MAX v Brně. Bystrcký košt nabídne ochutnávku asi 70 vzorků Svatomartinských a mladých vín i netradičních odrůd. K tanci a poslechu zahraje cimbálová muzika Donava.

11. listopad

Město: Brno

Místo: Brno-Bystrc, Atrium OC Max, Kubíčkova 8

Kontaktní osoba: vinotéky Transvin

Telefon: 739631335

E-mail: jitka44@seznam.cz

WWW stránka: www.facebook.com/transvin.cz

Celodenní košt svatomartinských vín proběhne v neděli 11. listopadu ve vinotéce Správná adresa v pražském Karlíně. Připraveno bude zhruba 28 druhů svatomartinských a mladých vín od sedmi moravských a českých vinařů a nabídka husích specialit. První lahve se otevřou tradičně v 11 hodin a 11 minut. Všechna vína si mohou zájemci na místě zakoupit za příjemné ceny. 

11. listopad

Město: Praha 8

Místo: Vinotéka Správná adresa, Sokolovská 87/95

Kontaktní osoba: Vladimír Janečka

Telefon: 736170778

E-mail: info@vinokarlin.cz

WWW stránka: www.vinokarlin.cz

Ochutnávka mladých vín ročníku 2018 a slavnostní otevírání svatomartinských vín proběhne tradičně v neděli 11. listopadu v 11 hodin a 11 minut ve stanu na náměstí před radnicí v Kyjově. Ochutnávka nabídne přibližně 30 vzorků vín od 10 vinařů z regionu.

11. listopad

Město: Kyjov

Místo: stan před radnicí

Kontaktní osoba: Mgr. Pavel Navrátil

Telefon: 602937871

E-mail: navratil@kyjovskavinoteka.cz

WWW stránka: www.mestokyjov.cz

Příjezdu sv. Martina a slavnostního otevření Svatomartinského vína se mohou zájemci zúčastnit v neděli 11. listopadu v podmanivých kulisách Českého Krumlova. K otevření první láhve a slavnostnímu přípitku mohou hosté pozvednout číši v 11 hodin a 11 minut na náměstí Svornosti.

11. listopad

Město: Český Krumlov

Místo: náměstí Svornosti

E-mail: info@festivalvinack.cz

WWW stránka: www.festivalvinack.cz

Slavnost svatomartinských vín proběhne v neděli 11. listopadu v 11 hodin a 11 minut v sále restaurace U Janů v obci Karlštejn. K poslechu a tanci bude hrát cimbálová muzika Žandár. 

11. listopad

Město: Karlštejn

Místo: sál restaurace U Janů

Kontaktní osoba: Karlštejnské kulturní sdružení, z.s. / Ing. Richard Kolek

Telefon: 773784213

E-mail: weber-kks@centrum.cz

WWW stránka: www.karlstejnske-vinobrani.cz

Slavnosti Svatomartinského a mladého vína proběhnou v neděli 11. listopadu v Klášteře dominikánů ve Znojmě. Slavnost začíná v 11 hodin a pro hosty je připravena široká nabídka lahodných vín s gastronomickými specialitami. Tradiční průvod svatého Martina doprovázený cimbálovou muzikou vyrazí v 17 a v 19 hodin z Dolní České směrem k Hradebnímu příkopu a dále k Vlkově věži, kde bude pro zájemce připravena placená ochutnávka vín. Ochutnávku včetně průvodu zajišťuje agentura Navajn.

11. listopad

Město: Znojmo

Místo: Klášter dominikánů 

Kontaktní osoba: Znojemská Beseda

Telefon: 515300240

Telefon (alternativní): 515300242

E-mail: sucha@znojemskabeseda.cz

WWW stránka: www.znojemskabeseda.cz

Sdružení vinařů Čtvrtečníci zve milovníky vína v neděli 11. listopadu v 11 hodin na požehnání a slavností zahájení prodeje místních svatomartinských a mladých vín. Na nádvoří Hotelu Zámek Čejkovice proběhne ochutnávka více než 58 vzorků vín od 28 vinařů z místních vinic. O hudební doprovod se postará místní žesťové kvarteto a mužský pěvecký sbor Révokaz z Čejkovic. Vstupné činí 200 Kč a jeho součástí je též sklenička, katalog se seznamem vín a propiska. 

11. listopad

Město: Čejkovice (okr. Hodonín)

Místo: nádvoří Hotelu Zámek Čejkovice

Kontaktní osoba: ČTVRTEČNÍCI, sdružení vinařů Čejkovice, z.s.

Telefon: 776013730

E-mail: info@vinozcejkovic.cz

WWW stránka: www.vinozcejkovic.cz

Již od roku 2011 připravuje Olomoucká vinná společnost pro milovníky vín svátek mladého vína. V neděli 11. listopadu se tak Olomouc připojí k oslavám svatomartinských vín a nabídne ochutnávky z vinařství, která získala v komisi právo svá vína nazvat svatomartinskými víny. Stejně jako v celé republice i zde slavnostně otevřou mladá vína tohoto ročníku v 11 hodin a 11 minut. K prvnímu přípitku svatomartinským vínem dojde v Univerzitní ulici.

11. – 12. listopad

Město: Olomouc

Místo: Univerzitní ulice

Kontaktní osoba: Jana Šubová

Telefon: 776747625

E-mail: subovaj@seznam.cz

WWW stránka: www.olomoucka-vinna.cz

Největší akce svatomartinských vín v regionu proběhne v neděli 11. listopadu v OC Olympia v Mladé Boleslavi. Připravena je degustace desítek svatomartinských a mladých vín různých moravských vinařů, která napoví, jaká budou vína ročníku 2018. Připraveny jsou také svatomartinské gastronomické speciality. Zahajovací slavnostní přípitek svatomartinským vínem proběhne tradičně v 11 hodin a 11 minut. Veškerá degustovaná vína si mohou zájemci na místě také zakoupit.

11. listopad

Město: Mladá Boleslav

Místo: OC Olympia, Jičínská ulice

Kontaktní osoba: Terezie Rašínová

Telefon: 602373813

E-mail: mlada.boleslav@dum-vina.cz

WWW stránka: www.dum-vina.cz

Jedna z největších svatomartinských akcí v regionu proběhne v neděli 11. listopadu na Soukenném náměstí v Liberci. Připravena je degustace desítek svatomartinskýchmladých vín různých moravských vinařů, která napoví, jaká budou vína ročníku 2018. Chybět nebudou oblíbené svatomartinské gastronomické speciality. Zahajovací slavnostní přípitek svatomartinským vínem proběhne tradičně v 11 hodin a 11 minut. Veškerá degustovaná vína si mohou zájemci na místě také zakoupit.

11. listopad

Město: Liberec

Místo: Soukenné náměstí

Kontaktní osoba: Petr Krejčík

Telefon: 602718365

E-mail: liberec@dum-vina.cz

WWW stránka: www.dum-vina.cz

Jedna z největších svatomartinských akcí v regionu proběhne v neděli 11. listopadu ve všech prostorách Domu Vína Annovino, včetně 4 sklepů v moravském stylu v Jablonci nad Nisou. Připravena je degustace desítek svatomartinskýchmladých vín různých moravských vinařů, která napoví, jaká budou vína ročníku 2018. Chybět nebudou oblíbené svatomartinské gastronomické speciality. Zahajovací slavnostní přípitek svatomartinským vínem proběhne tradičně v 11 hodin a 11 minut. Veškerá degustovaná vína si mohou zájemci na místě také zakoupit.

11. listopad

Město: Jablonec nad Nisou

Místo: Komenského 23

Kontaktní osoba: Jana Rubešová

Telefon: 602373813

E-mail: vinoteka@dum-vina.cz

WWW stránka: www.dum-vina.cz

V den, kdy přijíždí svatý Martin na bílém koni a vinaři začínají nabízet mladá a svatomartinská vína ze své produkce, propukne v Jihlavě tradiční svatomartinské veselí. V neděli 11. listopadu přesně v 11 hodin a 11 minut se na Masarykově náměstí v Jihlavě otevřou první lahve, a přípitkem započne degustace mladých a svatomartinských vín. Chybět nebude ani speciální svatomartinské menu.

11. listopad

Město: Jihlava

Místo: Masarykovo náměstí

Kontaktní osoba: Silvie Vostrá

Telefon: 732314908

E-mail: silvie.vostra@gmail.com

WWW stránka: www.radnicni-jihlava.cz/kalendar-akci-detail.php?select=418

Tradiční svatomartinské hody proběhnou v neděli 11. listopadu před zámkem v Klimkovicích. Hosté se mohou těšit na nabídku více než 500 lahví svatomartinskýchmladých vín od předních vinařů z Čech, Moravy a Slovenska. Připraveno je také tradiční svatomartinské pohoštění, včetně svatomartinské husy a koláčů. Slavnost začne tradičním přípitkem v 11 hodin a 11 minut a vyvrcholí ve 13 hodin příjezdem svatého Martina s družinou, který požehná klimkovickému lidu i mladým a svatomartinským vínům. Bohatý doprovodný program zaujme zajisté jak děti tak odrostlejší návštěvníky.

11. listopad

Město: Klimkovice

Místo: předzámčí

Kontaktní osoba: Vladimír Rimmel / Zámecký vinný sklep Klimkovice

Telefon: 603112170

E-mail: rimmel@rceia.cz

WWW stránka: www.vinnysklep-klimkovice.com

Již tradiční Svatomartinské slavnosti se spoustou stánků, ale především se slavnostním otevíráním svatomartinských vín proběhne v neděli 11. listopadu v 11 hodin na náměstí T. G. Masaryka v Náchodě.

11. listopad

Město: Náchod

Místo: náměstí T. G. Masaryka

Kontaktní osoba: Roman Florian

Telefon: 605945486

E-mail: romanflorian@seznam.cz

Tradiční svatomartinské slavnosti na pražské Náplavce se konají v neděli 11. listopadu a navazují na oblíbené farmářské tržiště. Degustace představí letošní mladá vína od českých a moravských vinařů. Připravena je skvělá gastronomie jako pečená husa, husí speciality, středomořská kuchyně nebo vynikající chuťovky k vínu. I letos festival doprovodí různá hudební vystoupení napříč žánry.

11. listopad

Město: Praha 2

Místo: náplavka Rašínova nábřeží

Kontaktní osoba: Jiří Sedláček

Telefon: 774453153

E-mail: sedlacek.archetyp@gmail.com

WWW stránka: www.svatomartinskeslavnosti.cz

Svatomartinské slavnosti mohou milovníci mladých vín navštívit v neděli 11. listopadu v Hodoníně. Vinařská slavnost začne v 11 hodin a 11 minut na Masarykově náměstí a nabídne ochutnávku vín vinařů z obcí Podluží a z Hodonínska. Chybět nebude ani tradiční pečená Svatomartinská husa a jiné speciality.

11. listopad

Město: Hodonín (okr. Hodonín)

Místo: Masarykovo náměstí

Kontaktní osoba: Místní akční skupina Dolní Morava, z. s.

Telefon: 777328052

Telefon (alternativní): 608050395

E-mail: info@mas-dolnimorava.cz

WWW stránka: www.mas-dolnimorava.cz

Druhou listopadovou sobotu se od 10.30 hodin koná v Hradci Králové Košt svatomartinských a mladých vín. Symbolickými jedenáctkami odstartuje v 11 hodin 11 minut a 11 sekund ve vinotéce KLARET slavnostní přípitek Svatomartinským vínem ročníku 2018. Poté bude možno po celý den za doprovodu živé hudby degustovat více než 40 svatomartinských a mladých vín. Pořadatelé pro návštěvníky připravili také lákavé Svatomartinské menu plné husích pochutin. Pro rezervaci a objednání menu je nutná úhrada zálohy ve vinotéce.  

11. listopad

Město: Hradec Králové

Místo: vinotéka KLARET

Kontaktní osoba: vinotéka KLARET

Telefon: 603869394

E-mail: vinoteka-klaret@seznam.cz

WWW stránka: www.vinoteka-klaret.cz

V neděli 11. listopadu mohou zájemci ochutnat svatomartinská a mladá vína z nabídky českých a moravských vinařů a poodhalit tak kvalitu nového ročníku. Slavnostní otevírání Svatomartinského vína na vinici sv. Kláry v Praze Tróji začne přesně v 11 hodin. Tato vína budou k dispozici pouze do vyprodání zásob.

11. listopad

Město: Praha 7

Místo: Botanická zahrada hl. m. Prahy, vinice sv. Kláry

Kontaktní osoba: Ing. Eliška Muchnová

Telefon: 734514310

Telefon (alternativní): 

E-mail:eliska.muchnova@botanicka.cz 

WWW stránka: www.botanicka.cz/buxus/generate_page.php?page_id=5460 

Svatomartinský vinný košt proběhne v neděli 11. listopadu na zámku v Brandýse nad Labem. Ochutnávat se budou svatomartinská a mladá vína roku 2018 ze 7 vinařství. Připravena je také moderní a gastronomie a bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi a navečer cimbálová muzika. 

11. listopad

Město: Brandýs nad Labem

Místo: zámek

Kontaktní osoba: Ing. Lucie Vrtišová

Telefon: 731803423

E-mail: l.vrtisova@seznam.cz

WWW stránka: www.vinnykost.cz

Svěcení svatomartinských a mladých vín včetně ochutnávky proběhne v neděli 11. listopadu v kostele Povýšení svatétho Kříže v Židlochovicích. Vinaři si zde mohou nechat vysvětit svá vína.

11. listopad

Město: Židlochovice

Místo: kostel Povýšení sv. Kříže

Kontaktní osoba: Jan Šotnar

Telefon: 721796090

Telefon (alternativní): 602791528

E-mail: p.wendsche@email.cz

WWW stránka: www.zidlochovice.cz

Žehnání svatomartinského vína proběhne v neděli 11. listopadu před 11 hodinou na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. Do povolaných rukou předá nové víno svatý Martin na bílém koni v doprovodu římských vojáků a krojované chasy. Slavnostní atmosféra starodávného zvyku se těší stále větší pozornosti občanů i návštěvníků slovácké metropole. Setkání s vinaři a představiteli města za doprovodu místních muzikantů připravuje Městské informační centrum v Uherském Hradišti. Ochutnávat Svatomartinská i ostatní mladá vína od renomovaných vinařů z jižní Moravy bude možno ve vinném stanu až do pozdních odpoledních hodin. 

11. listopad

Město: Uherské Hradiště

Místo: Masarykovo náměstí 21

Kontaktní osoba: Region Slovácko, sdružení pro rozvoj cestovního ruchu

Telefon: 572525525

Telefon (alternativní): 572525529

E-mail: mic@uherske-hradiste.cz

WWW stránka: www.uherske-hradiste.cz

Oslavy s degustací svatomartinského vína si mohou v neděli 11. listopadu užít milovníci mladých vín plnými doušky také v Ústí nad Labem. Vinařská slavnost Svatomartinské víno 2018 je součástí celorepublikové kampaně, která je zaměřená na propagaci českých a moravských svatomartinských vín. Oslavy začínají v 11 hodin a 11 minut na Lidickém náměstí a ukončení je plánované na osmou hodinu večerní.

11. listopad

Město: Ústí nad Labem

Místo: Lidické náměstí

Kontaktní osoba: MUDr. Pavel Kacerovský

Telefon: 602441392

Telefon (alternativní): 739630748

E-mail: vankat@ortopedicke-centrum.cz

WWW stránka: www.ortopedicke-centrum.cz