Zážitek se špičkovými víny může být dobrým tipem na dárek k vánocům.

Pokud si rádi dopřejete lahev kvalitního vína, neměla by vám ujít lednová galadegustace vín společnosti Premier Wines & Spirits, která se bude konat ve středu 30.1. v krásném prostředí Kaiserštejnského paláce. Kromě těch nejlepších bílých a červených vín budete moci ochutnat i kvalitní Blatenské destiláty či armagnac Lafontan. Darujte vstupenku na galadegustaci jako vánoční dárek, který jistě ocení všichni milovníci kvalitního vína!

 Ve dvou patrech Kaiserštejnského paláce na Malé Straně proběhne 30. ledna 2019 jedinečná galadegustace vín od českého distributora výběrových nápojů, společnosti Premier Wines & Spirits, která má v portfoliu na 2000 vín. Na galadegustaci budete moci ochutnat to nejlepší z jejich sortimentu, například vína značek F. X. Pichler z rakouské oblasti Wachau, Willi Schaefer z německé Mosely, či Meyer-Fonné z francouzského Alsaska. Zkušení sommeliéři pod vedením Tomáše Brůhy vám rádi doporučí to pravé víno pro vás. Kromě degustace zde proběhnou i dva vzdělávací masterclassy. Jeden bude věnován bílému a druhý červenému vínu. Kromě úžasných vín bude připraven i salonek věnovaný kvalitním destilátům z Blatné a také armagnacu Lafontan. Vychutnat si budete moci například skvělou Zlatou hrušku od Barona Hildprandta, která získala v tomto roce světové ocenění. V ceně vstupenky na vás čeká na 50 degustačních porcí.

Vstupenky na tuto exkluzivní galadegustaci můžete darovat také formou vánočního daru, který ocení všichni milovníci kvalitního vína. Zakoupíte je na stránkách www.1er.cz. Cena galadegustace je 490 Kč. 

Premier Wines & Spirits

Počátky společnosti Premier Wines & Spirits sahají do roku 1992, Víno Nejedlý a Neubauer & syn spojili své aktivity pod touto značkou v dubnu 2013. Společnost se věnuje dovozu a prodeji špičkových vín a destilátů. V portfoliu má vína z vybraných vinařských oblastí z celého světa. Nejširší nabídka vín je z Francie, Itálie a Německa. Premier Wines & Spirits nabízí také řadu kvalitních destilátů a nealko nápojů. Největší důraz klade na rozumnou cenovou politiku a osobní poradenství při výběru vína. Každému zákazníkovi bez ohledu na množství zakoupeného vína v Premier Wines & Spirits poskytnou profesionální konzultaci, a to jak osobně, tak prostřednictvím on-line poradny, kterou naleznete na www.1er.cz.