ZNOJMO vítá turisty. Sází na kampaň #MASTOZADAX

0

Obce jako Lednice, Valtice, Mikulov, Velké Bílovice, to jsou pro milovníky vína ikonická místa, kam je třeba alespoň jednou dvakrát ročně zajet. Ovšem Znojmo je město! Město historické, město krásné, město vína i piva. A nyní i město, které vám nabízí spoustu výhod v rámci nové kampaně.

Letošní dovolená ve Znojmě má jasná pozitiva. „Podpořil jsi znojemské hotely, kavárny, vinárny a další podnikatele? Pak si zasloužíš poznat naše nejzajímavější turistické cíle zadax,“ hlásí kampaň Znojmo Zadax s hlavním komunikačním hasgtagem #mastozadax, kterou Znojmo a Znojemská Beseda pro letošní sezónu spouští. Reaguje tím na složitou situaci v souvislosti s bojem proti koronaviru. 

Podpoř nás svým příjezdem, my se ti odměníme

A proto neváhejte, toho, co lze ve Znojmě vidět, vyzkoušet, navštívit, ochutnat je tolik, že budete možná překvapeni. Hosté jsou navíc tím hlavním motorem, který umožní atraktivní lokalitě opět nastartovat v pokoronavirové době.

Nová kampaň láká turisty do Znojma na výhody a slevy

„Pro zaměstnanost ve Znojmě je cestovní ruch důležitým odvětvím, které ale teď trpí. Turismus proto chceme využít jako nástroj pro podporu místních podnikatelů. Máme tu desítky různých provozů se stovkami zaměstnanců, se kterými chceme táhnout za jeden provaz,“ vysvětluje pointu starosta města Jan Grois. 

„Znojmo je navíc krásné historické město, obklopené nádhernou přírodou a vinicemi, umíme tu výborná vína a vaříme i skvělé pivo. Náš region je naprosto ideální pro stále více žádanou aktivní dovolenou, na své si tady přijdou příznivci turistiky, cyklovýletů i vodáků. Slunečné a teplé počasí je u nás v létě zaručeno,“ připomíná přednosti jihomoravského královského města Znojma starosta Grois. 

S plným břichem nejdál dojdeš. A #mastozadax 

Cílem projektu Znojmo Zadax je přivést turisty do Znojma v tom smyslu, aby své peníze utratili ve městě. 

Naším primárním cílem není dostat do podzemí nebo na radniční věž dvakrát tolik turistů a vybrat více na vstupném, ale naznačit turistovi, že je skvělé se u nás ubytovat, zajít si tu na oběd nebo do kavárny a využít dalších atraktivit města, protože pak bude mít naše krásné památky, prohlídku města nebo vybrané akce volný vstup, tedy zadax,“ vysvětluje pointu kampaně starosta Grois.