SOUTĚŽ Užijte si konec roku s Hennessy Very Special

Koňak jako ušlechtilý destilát může představovat i umělecký předměť. Tuto limitovanou edici ve speciálním dárkovém balení navrhli designéři přímo pro slavnostní chvíle a společenské oslavy.

Značka Hennessy uvedením oblíbeného koňaku Hennessy Very Special v novém dárkovém balení oslavuje konec roku. Jako pozornost svým fanouškům nabízí speciální balení se dvěma moderními sklenicemi s logem Hennessy jako dárek. Edici navrhlo duo designérů Confetti System Julie Ho a Nicholas Valite Anderson v duchu lásky, nostalgie a společenského veselí.

Oslavte konec roku s koňakem Hennessy

Koňak Hennessy Very Special je komponován z destilátů (eaux-de-vie) zrajících nejméně 2 roky. Díky propojení energie mladých a vyzrálých eaux-de-vie vzniká dokonalá rovnováha mezi silou a jemností. Lze si jej vychutnat jak čistý, tak na ledu nebo v míchaném drinku – jeho živý charakter vždy vynikne. I proto je Hennessy Very Special nejprodávanější koňak na světě.

Tuto limitovanou edici je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách a e-shopech. Vánoční dárkový box za 990 Kč můžete vyhrát, pokud do pondělí 21. 12. zodpovíte správně soutěžní otázku, odpověď zasílejte na redakce@vinoastyl.cz. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce.

Soutěžní otázka: Ve službách jakého krále sloužil zakladatel firmy vyrábějící tento koňak Richard Hennessy?