Víno pro Vás – pozvánka na GALADEGUSTACI

Vážení přátelé pěkných vín,

Nejlepší vína roku 2017 na českém trhu podle hodnocení největší české soutěže s účastí mezinárodních vín Prague Wine Trophy organizované pod patronátem časopisu Víno & Styl budou představena na již tradiční Galadegustaci, která proběhne ve čtvrtek 25.1. 2018, 16-20 hodin v prostorách hotelu Jalta Boutique Hotel, Václavské náměstí 45. Návštěvu Galadegustace Vám doporučuji, je to unikátní příležitost k setkání takovým množstvím excelentních vín.

Stejně jako v minulých letech máme možnost zajistit zvýhodněné VIP vstupenky pro naše zákazníky a přátele (na rozdíl od standardní vstupenky z předprodeje umožňuje i vstup na slavnostní ceremoniál předávání ocenění nejlepším vínům, vinařstvím a dovozcům za rok 2017 – proběhne v čase 14-16 hod.).

VIP vstupenka bude opět včetně bonusu – láhve vína, i letos si můžete vybrat ze dvou vín:

Martinette 2013, Barbera d’Asti DOCG Superiore, vinařství Boeri Alfonso (Zlatá medaile) – cena vstupenky 700 Kč, nebo

Chianti Classico DOC Riserva 2010, vinařství Montemaggio (Regionální šampión a Velká zlatá medaile/92 bodů) – cena vstupenky 1100 Kč (VIP vstup + láhev Chianti Classico o 100 Kč dráže než je cena vstupenky v předprodeji J)

Kdo si vstupenku vyzvedne u nás ve firmě, dostane láhev při převzetí. Kdo si nechá vstupenku poslat poštou, dostane vybranou láhev s první objednávkou. Pokud máte o VIP vstupenku zájem, odepište mi prosím do pátku 12.1. Vzhledem k logistice je to nejzazší termín. Později objednané vstupenky se budeme snažit zajistit, ale bez záruky.

V celkovém hodnocení PWT 2017 jsme s 27 oceněnými víny skončili na 7 místě mezi dovozci – docela příznivý výsledek pro ‚hobby podnik‘, který provozujeme ve volném čase a pro zábavu J Již pátý rok v řadě jsme se umístili v první desítce, takže nikoliv náhoda. Mimo jiné naše vína získala:

3x titul Regionální šampión:

Chianti Classico DOCG Riserva 2010, vinařství Montemaggio (Nejlepší Chianti Classico)

Arena 2011 (Amarone della Valpolicella DOCG), vinařství Antonio Sasa (Nejlepší červené cuvée z Itálie)

Bevion Selezione 2014 (Piemonte DOC Chardonnay), vinařství Boeri Alfonso (Nejlepší Chardonnay z Itálie)

Messaggero 2010 (Vino Nobile di Montepulciano DOCG), vinařství Montemercurio bylo vyhodnoceno jako Nejlepší Vino Nobile, ale pro malý počet účastníků nebyl titul Regionální šampión udělen

6x Velkou zlatou medaili (Premium Gold): výše uvedené Chianti Classico Riserva 2010 /92 bodů/ a Messagero 2010 /92 bodů/, a dále Porlapa 2011 /94 bodů!/ a Porlapa 2013 /91 bodů/ (Barbera d’Asti DOCG Superiore, vin. Boeri Alfonso), TOR 2010 /91 bodů/ (Barolo DOCG, vin. Antonio Sasa) a Chianti Classico DOCG 2011 /90 bodů/ (vin. Montemaggio)

20x Zlatou medaili pro výběr vín převážně z provenience italské (Antonio Sasa, Boeri Alfonso, Cascina Ciapat di Bertello, Goretti Vini, La Colombera, Montalbera, Montemaggio, Montemercurio, Osvaldo Barberis a Rocco di Carpeneto) ale také rakouské (Judith Beck)

1x Stříbrnou medaili.

Ocenění *****. Vinařství Boeri Alfonso získalo opět hodnocení ‚vynikající vinařství s nejvyšším standardem kvality vín‘.

Přeji Vám krásné zážitky s pěknými víny na Galadegustaci a těším se, že zavítáte i na náš stánek. Předvedeme výběr oceněných vín z produkce našich italských přátel. Účast přislíbili Ilaria a Luca Bertello, nejmladší generace rodinného vinařství Cascina Ciapat di Bertello z italského Piemontu.

Přeji Vám úspěšný vstup do nového roku a s některými z Vás i na viděnou na Galadegustaci!”

 

Se srdečným pozdravem,

 

František Šamla
…víno pro Vás
www.vinoprovas.cz
facebook.com/vinoprovas
tel. 608 404 222