IWSP Přehlídka vín v Hiltonu

19. mezinárodní veletrh INTERNATIONAL WINE SHOW PRAGUE proběhne již tento čtvrtek. Prezentace vín pro profesionály nabízí pestrou přehlídku vín i zajímavé masterclass. 

Křeslo odborné předsedkyně jarního veletrhu přijala Romana Echensperger MW. Zvláštními hosty, kteří se budou prezentovat, jsou Lenka Sedláčková MW, Justin Knock MW a italský sommelier Luca Gardini.

Romana Echensperger MW povede Masterclass s výběrem nejkvalitnějších vín členských vinařství z asociace VDP. Justin Knock MW provede účastníky zajímavostmi kalifornské produkce a Luca Gardini přestaví několik italských vinařství a jejich vína, která osobně vybral. Mezi dvanácti vinařstvími se přestaví například: Weingut Nigl, Tenuta Sette Ponti, Feudo Maccari nebo Torre San Martino.

Veletrhu se účastní více než 70 vystavovatelů z Německa, Rakouska, České Republiky, Francie, Itálie, Španělska, Portugalska, Slovinska či Maďarska.

Akce, která ve čtvrtek 6. Dubna proběhne od 11 do 19 hodin v Hilton hotelu Prague (Pobřežní 1, Praha 8) je určena výhradně profesionálům,  odborníkům z oboru nákup/prodej vína a nápojů, majitelům & provozním barů, restaurací, hotelů, kaváren, vinoték, distributorům, importérům a novinářům.

Pro vstup je potřeba se registrovat, a to předem přes online registraci na webových stránkách www.iwsp.cz v sekci „Pro návštěvníky“, nebo přímo na místě s vizitkou s obchodními údaji a identifikačním průkazem.