Maximilian J. Riedel opět v Praze

Rok se s rokem sešel a mi zanedlouho budeme moct v Praze osobně přivítat představitele 11. generace a současného výkoného ředitele společnosti RIEDEL, pana Maximiliana J. Riedela. 

Značku RIEDEL netřeba dlouze představovat. Dnes společnost Riedel Wine Glass má dominantní postavení ve sklářském a vinařském světe. Proč tomu tak je? Díky svému unikátnímu konceptu vinných sklenic doslova šitým na míru jednotlivým odrůdám vína pravidelně dokazují, jak významně tvar sklenice může ovlivnit požitek z vína. 

Sám Maximilian na základě mnoha workshopů vytvořil zbrusu novou, revoluční řadu sklenic Performance. Při příležitosti představení řady Performance si společně s firmou AD VIVUM, která je mimochodem výhradním distributorem značky RIEDEL připravil jedinečný degustační večer „Ridel Glass Tasting by Maximilian J. Riedel“. 

Maximilian J. Riedel bude celým degustační večerem provázet a vy tak budete mít unikátní příležitost si vyzkoušet, jak moc je řada Performance výjimečná. Dozvíte se i spoustu zajímavostí o dekantování vína, jak nejlépe víno provzdušnit a jaké karafy RIEDEL ze svého portfolia doporučuje. 

Nejenom to, ale i mnohem více. Každý účastník degustačního večera získá set čtyř sklenic Performance v hodnotě 2. 476 Kč zdarma. A aby toho nebylo málo, tak vstupenka bude následně sloužit i jako voucher s 20% slevou na nákup veškerého zboží ve vinotéce RIEDEL. Tak ji určitě nevyhazujte, protože její platnost je až do konce roku 2018.  

Degustační večer se bude konat 18. září od 18 hodin a to v hotelu Olšanka na Praze 3. A kde se registrovat? Registraci provedete přímo na stránkách AD VIVUM zakoupením vstupenky na tento degustační večer.