Pavel Zedníček v explozi bublinek s Andreou Verešovou!

O tom, že nemusíte o svátku zamilovaných ani tušit, a přesto ho můžete oslavit – a dokonce s nejkrásnější česko-slovenkou Andreou Verešovou, všechny přesvědčil herec Pavel Zedníček.

„Kamarád Petr Pečený mě pozval na akci do Vinného Baru RED PIF, které se účastnil také francouzský vinař Jean-Francois Clouet z Grand Cru vinařství André Clouet z Bouzy“, vysvětluje oblíbený herec, jak se objevil na valentýnské party. „O nějakém Valentýnu jsem neměl ani tucha, to jsem zjistil až na té akci.“

Zedníček byl pozván jako doprovod ambasadorky šampaňského společnosti PMP EXCLUSIVE, která je dovozcem zejména biodynamických vín z oblasti Champagne. Tou nebyl nikdo jiný než půvabná Andrea Verešová. Ta, jak se ukázalo, má k šampaňskému vřelý vztah a oslavu Valentýna si bez něj představit nedokáže.

„Kvalitní šampaňské by mělo patřit ke každé významnější oslavě, svátek lásky nevyjímaje“, prohlásila na úvod party a pak bravurní francouzštinou probírala s Jean-Francois Clouetem otázky kolem lahodného šumivého moku. Nezapomněla ovšem zmínit poděkování majitelům PMP za dar v podobě láhve Champagne, kterou zdárně vydražila pro Nadaci Andrey Verešové, která pomáhá dětem ze sociálně slabších rodin.

S Pavlem Zedníčkem, Jean-Francois Clouetem, Doctorem P.P. a Magorem se pak pustili do valentýnské výzdoby. „Kdopak se ujme sabráže?“, zeptala se přítomných pánů poté, co zdobení dokončila včetně laškovného zdobení přítomných pánů samolepícími srdíčky. Při pohledu na sekáček na maso a láhev šampaňského to mezi přítomnými zašumělo, napětí ovšem stouplo na bod varu až v okamžiku, kdy  Pavlu Zedníčkovi lahev v rukou explodovala a střepy vylétly do okolí. Naštěstí se dramatická situace obešla bez zranění.

„No vida, Valentýna neslavím, šampaňské nepiju, a takhle skvěle jsem si to užil“, smál se při odchodu z party, z níž si odnášel láhev Champagne pro manželku Hanku.