PRAHA PIJE VÍNO 2017

Praha pije víno – to je největší vinařský festival v metropoli zaměřený na autentická vína ze střední Evropy, jehož čtvrtý ročník se bude konat  v pátek 2. června (13:00 – 21:00) a v sobotu 3. června (11:00 – 19:00) v krásných prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí.

Do Prahy opět přijede více než 60 vinařů, především rodinných vinařství z území bývalého Habsburského mocnářství a řada hostů z dalších regionů. Můžete se těšit na silné zastoupení vinařů z Rakouska, Slovenska, Maďarska, Slovinska, Itálie a Francie, kterou budou reprezentovat především vinařské domy z Champagne. V ceně celodenní či dvoudenní „vstupenky“ je sklenička a neomezená degustace všech účastnických vinařství.

V rámci se festivalu Praha pije víno / Prague Drinks Wine 2017 se pořádně připravte na věhlasný “street food corner” na Karlově náměstí. Těšit se můžete na 20 stánků, kterým bude vévodit michelinský Alcron Restaurant s La Rotonde!

Krom nich se přichysteje i na vietnamské bagety Bahn-Mi-Ba, povzbuzující limonádu z kávových třešní alias cascary od Cascara Fizz, císařské hamburgery a další street food od Kaiser Franz, autentickou asijskou kuchyni TamarindTree, pelmeně aka těstovinové tašičky z Pelmeňárna, štiplavě nezaměnitelnou kombuchu od Projekt Kombucha či ústřicové hody “na stojáka” Brut. – Wines & Oysters

  • red –