Tesla+tequilla?

Málokdy se vidí, aby se prémiový alkohol v designové lahvi zrodil z žertu na sociálních sítích. Ale stane se. 

V případě Elona Muska to nepřekvapí. A tequilla v „barvách“ Tesly, tedy lépe řečeno v lahvi ve tvaru firemní značky, je vážně chytlavá. Tesla, rovná se elektromobil. Také je tu SpaceX, víme, že i hvězdná obloha je díky Elonu Muskovi dnes jiná. A správně, tenhle hlapík, si zahrál i v Simpsonech nebo v Děkujeme, že kouříte. No a vy se divíte, že v jeho produkci, vznikl „Teslaalkohol“? 

Stalo se tak poté, co před dvěma lety na apríla žertoval Musk na Twitteru o bankrotu své firmy. I tehdy smutek zapíjel lahví tequilly, jen nikdo ještě netušil, že jde vlastně o cílený marketing nového produktu. Upřímně, možná ani on.

Ale jako všechno, i tento tah je ve velkém stylu. Elegantní láhev ve tvaru blesku se opravdu nedá přehlédnout. Upevněná je efektně a dobře v kovovém stojanu, aby mohla stát pěkně vzpřímeně. Je ručně foukaná krásná a efektně prodává svůj obsah tedy prémiový alkohol, jenž zrál 15 měsíců ve francouzských dubových sudech a má „suché ovoce a lehký vanilkový nos s vyváženou skořicovo­–pepřovou úpravou“.  Máte chuť? Dejte si. Je ovšem k dispozici jen v některých státech USA, ovšem na stránkách firmy ji seženete za cenu 250 dolarů.