Festival Portugalských vín v Praze

Ve čtvrtek 25. října 2018 proběhne již druhý ročník Festivalu portugalských vín, který se bude konat v Hotelu Jalta na Václavském náměstí. Festival pořádá Česko-portugalská obchodní komora, která byla za podpory její excelence paní Manuely Franco, portugalské velvyslankyně v České republice, založena v březnu 2016.

Komora si klade za cíl napomáhat všestrannému rozvoji vzájemného obchodu mezi českými a portugalskými podnikatelskými subjekty a zároveň podporovat také nepodnikatelské subjekty při jejich aktivitách v ČR a v Portugalsku. Za účelem podpory rozvoje obchodní a kulturní spolupráce obou těchto zemí pořádá Komora v mimo jiné i festival portugalských vín, který návštěvníkům dovolí proniknout do chutí země mořeplavců, která je známá právě vínem, a to jak charakteristickým portským vínem, tak i výtečnými víny tichými. Mimo degustace vína festival nabídne i další vybrané delikatesy charakteristické pro Portugalsko, jako například místní kávu, ochutnávku typických portugalských konzerv či tradiční sladké Pastel de Nata.

Přijďte oslavit krásy Portugalska a ochutnat dary, které nabízí.

Cena vstupenky je 1.200,- Kč a zahnuje neomezenou konzumaci vystavovaných vzorků. Pokud máte zájem o vstupenky, kontaktujte finančního ředitele komory, pana Michala Jekielka na jekielek@czptchamber.eu. Pro více informací navštivte webové stránky – www.czptchamber.eu