BIO v roce 2023. Veletrhy BIOFACH a VIVANESS se blíží a opět chystají řadu překvapení

Bio Lebensmittel, Schwerpunkt internationale Unternehmen

Chcete žít bio, udělat si radost a ještě zjistit, co nového se chystá v oblasti bio potravin a přírodní kosmetiky? Vydejte se na biozájezd. Veletrhy BIOFACH a VIVANESS se letos opět vracejí ve svém tradičním únorovém termínu.

Na 2700 mezinárodních vystavovatelů se letos chystá na tradiční veletrhy BIOFACH (2500) a VIVANESS (200), jejich stánky opět zaplní norimberské výstaviště a představí novinky a trendy z branže. Tyto již zavedené mezinárodní akce společně prezentující bio potraviny (BIOFACH) a přírodní kosmetiku (VIVANESS) se uskuteční v klasickém únorovém termínu od 14. do 17. 2 2023 na výstavišti v Norimberku.

Paving the Path together, aktuálně je výměna informací, nápadů, osobní setkávání, diskuze a společný pohled do budoucnosti důležitější něž kdy dříve. Kongres nabízí nespočet přednášek, seminářů a workshopů souvisejících s aktuální problematikou ekologického sektoru. Na nejzajímavější novinky čeká ocenění Best New Product Awards v sedmi kategoriích.

PROveletrhy, Zastoupení NürnbergMesse a Deutsche Messe AG pro ČR, ve spolupráci s PRO-BIO Ligou organizují již tradičně ve čtvrtek dne 16. 2. 2023 jednodenní zájezd pro veřejnost. Podrobné informace včetně přihlášky naleznou zájemci na webové stránce společnosti Lovíme bio v sekci „kalendář akcí“. Další podrobnosti, včetně nákupu vstupenek na veletrh, jsou k dispozici přímo na stránkách veletrhu Biofach, nebo můžete kontaktovat přímo PROveletrhy s.r.o.