Lyže, víno i splněné sny. Charitativní večer se skvělými víny, kaviárem a luxusním rautem přivítá svatého Martina

Pražské podníky Galerie Kozí a Le Terroir hostí již tento čtvrtek 11.11. výjimečnou akci. Hosté si užijí degustaci rakouských a německých vín, ochutnají kaviár i šampaňské a v rámci Nadačního fondu Packa na lyžích pomohou naplnit paralympijský sen.

Bude to velké a část výtěžku z prodeje vstupenek poputuje na konto, které pomáhá sportovcům postiženým obrnou horní končetiny. Prvním z podporovaných sportovců je lyžař Petr Novotný, který by rád reprezentoval Českou republiku na paralympiádě v Pekingu.

Svatomartinský charitativní večer pro postižené lyžaře

Akce konaná v atraktivním svatomartinském termínu 11. listopadu startuje ve velkém stylu charitativní aktivity nově vzniklého Nadačního fondu Packa na lyžích. Od 16. hodiny do půlnoci přímo v centru města v prostorách Galerie Kozí a restaurace Le Terroir ochutnají hosté například vína z rakouských vinařství Stadt Krems, Martin Pasler, Paul Achs, Tom Strommer, Schwarz či z Německa z Weingut Robert Weil. Své speciality s kaviárem představí osobně porotce TV Show Master Chef Jan Punčochář, několik druhů kaviáru od společnosti Pearla Caviar si hosté budou moci užít v rámci degustací, vedle nich pak bude pro všechny připraven také bohatý raut.

Dvojí vstupné. Dvojnásobná podpora i šampaňské

Návštěvníci si mohou vybrat ze dvou druhů vstupenek: za 2022 Kč (kdy 500 Kč z každé vstupenky jde na konto nadačního fondu) a za 5022 Kč (z těchto vstupenek jde na nadační fond 2000 Kč). Držitelé dražší varianty vstupenky si užijí nejen hřejivý pocit z vyšší částky věnované na nadační fond, ale navíc také degustaci šampaňského společnosti Terroir Champagne v ceně vstupenky. Držitelé levnější varianty však nemusí zoufat, šampaňské si mohou na místě zakoupit. A také z ceny každé láhve vína, šampaňského či skleničky kaviáru, kterou si hosté mohou na místě zakoupit a nechat si později doručt domů, bude část věnována na konto nadace.

V průběhu večera se uskuteční také dražba speciálních láhví vína, balíčků s kaviárem a obrazů malíře Vladimíra Váchala. Celý výtěžek této aukce bude připsán ve prospěch nadačního fondu.

Sportovní sen za 150 tisíc. Možná pomůžete k medaili

Vstupenky na charitativní večer jsou v prodeji na webových stránkách www.packanalyzich.cz. Lyžař Petr Novotný, který by rád reprezentoval ČR v nadcházející paralympijské sezoně, je v tuto chvíli prvním ze sportovců podporovaných Nadačním fondem Packa na lyžích, neboť s podobnými aktivitami je spojena řada finančních nákladů. Cílem Svatomartinského charitativního večera tak je vybrat dostatek financí na Petrovu podporu. Cílovou částkou Svatomartinského charitativního večera, jež by posloužila k uhrazení poplatků za tréninky a kvalifikační závody, je 150 000 Kč.